Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Що таке ЦНАП?

02.09.2019
Що таке ЦНАП?
В ході децентралізації громади отримали більш широкі повноваження, ресурси і відповідальність. Перелік послуг, які можуть надаватися на місцях, постійно розширюється. Мешканці об’єднаних громад очікують від місцевої влади зручних та якісних адміністративних послуг. Олександрівська селищна рада вирішила питання швидкого та доступного надання цих послуг мешканцям.
Завдяки участі в Програмі U-LEAD з Європою, яка передбачає підтримку створення або модернізацію центрів надання адміністративних послуг Олександрівська ОТГ готується до відкриття такого центру.
Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) — установа з надання різноманітних адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу», яка створюються з метою комфортності та протидії корупції в наданні послуг фізичним та юридичним особам. 
Сутність роботи ЦНАП полягає в тому, що, звернувшись до адміністратора Центру, суб’єкт звернення (громадянин або підприємець) може отримати у найкоротший строк і за мінімальної кількості відвідувань вичерпну інформацію або консультацію щодо вимог та порядку надання тієї чи іншої послуги, здати пакет документів, необхідний для отримання послуги, і в подальшому – отримати оформлений результат запитуваної адміністративної послуги або відмову в її наданні.
Концепція роботи ЦНАП передбачає, що адміністратор виступає в якості державного «посередника», який унеможливлює прямий контакт заявника із суб’єктом надання адміністративної послуги і, таким чином, виключається корупційна складова, спрощуються доступ та умови отримання послуг органів державної влади, значно скорочуються строки оформлення таких послуг.
Отже ЦНАП у Олександрівській селищній раді створюється для полегшення отримання послуг фізичними та юридичними особами, а також підвищення якості послуг та їх доступності. Ну і, що немало важливо, для усунення корупційних ризиків, адже завдяки таким центрам громадяни уникають контакту з чиновниками.
2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше