Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Електрична енергія на 2022 рік

02.02.2022

Інформація про технічні, якісні і кількісні характеристики предмета закупівлі

 

1.Обсяг постачання електричної енергії: 211531 кВт-год.

 

п/п

Найменування товару

Одиниця виміру

Кількість

1

Електрична енергія 

кВт*год

211531

 

Термін постачання: цілодобово, січень-грудень 2022 року

 

Замовник здійснює закупівлю електричної енергії для забезпечення електропостачання об’єктів  на території Олександрівської ОТГ. Обсяги закупівлі електричної енергії можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючим на період постачання товару. Учасник визначає ціни на товари, які він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат, які можуть бути ним понесені у ході виконання договору про закупівлю.

Товар повинен відповідати вимогам безпеки руху, охорони праці, екології та пожежної безпеки. Учасник гарантує, що товар (електрична енергія) є таким, що не має негативного впливу на навколишнє довкілля та передбачає застосування необхідних заходів із захисту довкілля, тобто учасник гарантує, що технічні, якісні характеристики предмета закупівлі відповідають встановленим законодавством нормам. (Підтвердження даної інформації забезпечується шляхом надання Учасником довідки у довільній формі з відповідною інформацією).

Учасник торгів повинен надати сканкопію з оригіналу ліцензії з постачання електричної енергії, видану Учаснику. Постачальник повинен бути включений до переліку суб'єктів господарської діяльності, які мають ліцензії з постачання електричної енергії, який розміщений на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. На підтвердження вищевикладеної інформації Учасник у складі тендерної пропозиції надає інформаційну довідку з відповідною інформацією.

Ідентифікатор закупівлі UA-2021-11-18-004385-b
2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше