На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Новини
Проекти громади
Структура ОТГ
Документи
Підприємства, заклади та установи
Корисна інформація
Економічний профіль
Prozorro
Звернення
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

ЦНАП відкрився!!!

Анонс події
06.11.2019

Новий Центр надання адміністративних послуг відкрився у Олександрівській  ОТГ на Миколаївщині.

Таке досягнення Олександрівської ОТГ стало можливим завдяки ефективній співпраці громади з Програмою «U-LEAD з Європою». За підтримки Програми «U-LEAD з Європою», кожне робоче місце Центру забезпечено меблями та сучасним ІТ-обладнанням. Співробітники центру пройшли п’ятимодульну навчальну програму з підвищення кваліфікації, розроблену українськими та шведськими експертами.

«В ході децентралізації Громади отримали більш широкі повноваження, ресурси і відповідальність. Олександрівська селищна рада вирішила питання швидкого та доступного надання цих послуг завдяки участі в Програмі «U-LEAD з Європою», яка передбачала підтримку створення центрів надання адміністративних послуг.  У зв’язку з цим мешканців Олександрівської об’єднаної громади очікують зручні, якісні та комфортні умови під час отримання адміністративних послуг. Перелік послуг, які будуть надаватися в нашому ЦНАПі, постійно будуть розширюватися. Приміщення центру повністю реконструйовано силами громади.    В майбутньому плануємо збудувати нову будівлю для Центру надання адміністративних послуг, також в планах є придбання робочої станції для виготовлення закордонних паспортів» - сказав селищний голова Микола Бензар.   

«Програма «U-LEAD з Європою» надає потужну підтримку реформі децентралізації, допомагаючи розвитку об’єднаних територіальних громад. Унікальність ЦНАПів ОТГ в тому, що до цього процесу активно залучені спеціалісти органів державної та виконавчої влади, органів місцевого самоврядування. У ЦНАПі Олександрівської територіальної громаді працює дев’ять  спеціалістів, у тому числі два спеціаліста на віддалених робочих місцях – у Трикратському та Воронівському старостинських округах. Послугами, які будуть надаватися у ЦНАПі (а їх 183  адміністративні послуги) буде охоплено приблізно 11 тисяч мешканців ОТГ.  Все це зміцнює результати реформи і сприяє наближенню муніципальних послуг до європейських стандартів» - сказала заступник селищного голови Наталія Озерянська.

«Я надзвичайно радий, що Програма «U-LEAD з Європою» стала частиною командних зусиль, які в результаті привели нас до сьогоднішньо події, відкриття нового, доступного для всіх мешканців ОТГ Центру надання адміністративних послуг. Впевнений, що сьогоднішня подія – це тільки перший крок на шляху розвитку місцевого самоврядування у Олександрівської громаді та її процвітанні», - відзначив В’ячеслав Голінський.

Він також передав подарунок до дитячого куточку ЦНАПу - настільну гру «Маленький набір для великих змін» - завдяки якій діти змалку мають можливість навчатися демократичним цінностям.

 «Сутність роботи ЦНАП полягає в тому, що, звернувшись до адміністратора Центру, суб’єкт звернення (громадянин або підприємець) може отримати у найкоротший строк і за мінімальної кількості відвідувань вичерпну інформацію або консультацію щодо вимог та порядку надання тієї чи іншої послуги, здати пакет документів, необхідний для отримання послуги, і в подальшому – отримати результат запитуваної адміністративної послуги» - повідомила про це начальник ЦНАП Світлана Самсоннікова.

На урочисте відкриття ЦНАПу завітали місцеві мешканці, учні 11-х класів загально освітньої школи І-ІІІ ступені им. Т.Г. Шевченка та гості – регіональний спеціаліст пілотного проекту програми «U-LEAD з Європою» Вячеслав Голинський, депутат Вознесенської районної ради Юрій Єлінєвський, керівниця ЦНАПу м. Южноукраїнська Оксана Вороніна, радник з питань децентралізації Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування Олег Ільницький, радниця з питань комунікації Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування Юлія Почебут. Всі вони впевнені, що центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) це відділ з надання різноманітних адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу», яка створюються з метою комфортності та протидії корупції в наданні послуг фізичним та юридичним особам.

2018 © Усі права захищено
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше