На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Новини
Проекти громади
Структура ОТГ
Документи
Підприємства, заклади та установи
Корисна інформація
Економічний профіль
Prozorro
Звернення
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

АНОНС! Відкриття ЦНАП у Олександрівській об’єднаній територіальній громаді

Анонс події
31.10.2019

АНОНС!

Відкриття ЦНАП у Олександрівській об’єднаній територіальній громаді

  В ході децентралізації громади отримали більш широкі повноваження, ресурси і відповідальність. Перелік послуг, які можуть надаватися на місцях, постійно розширюється. Олександрівська селищна рада в особі селищного голови Бензаря Миколи Миколайовича вирішила питання швидкого та доступного надання адміністративних послуг мешканцям громади.
 Завдяки участі в Програмі
U-LEAD з Європою, яка передбачає підтримку створення або модернізацію центрів надання адміністративних послуг, Олександрівська ОТГ готова до відкриття такого центру.

   Громада успішно співпрацювала з Програмою в інституційному створенні Відділу «ЦНАП» та отримала повне облаштування 9 робочих місць, у тому числі двох віддалених. Відділ ЦНАП в Олександрівській ОТГ забезпечить доступом до якісних адміністративних послуг майже 11 000 мешканців громади.

  Олександрівська громада самостійно відремонтувала приміщення та облаштувала його для потреб людей з інвалідністю

  Свято відкриття ЦНАП відбудеться     5 листопада 2019 року о 10:00 год. в Олександрівській об‘єднаній територіальній громаді  за адресою: вул. Генерала Подзігуна, 208, смт.Олександрівка, Вознесенський район, Миколаївської області.

  За будь-якими уточненнями звертатися:   Світлана Самсоннікова +380675144859, samswet@ukr.net

 

2018 © Усі права захищено
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше