Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

УВАГА!

Цікава інформація
25.01.2022

До уваги физичних осіб – підприємців

До уваги ФОПів, які проводять розрахункові операції у розумінні Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР ≪Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг≫, щодо основних аспектів застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО/ПРРО), а також щодо важливості використання РРО/ПРРО з метою сприяння детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг, виведення із тіні торгівельних кампаній, які зловживають спрощеною системою оподаткування, збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, посилення захисту прав споживачів, створення прозорих правил для всіх підприємців, поліпшення взаємодії бізнесу та держави.

До уваги жителів Олександрівської селищної територіальної громади

З 1 січня 2022 року стартує кампанії декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року, та щодо граничних строків подання декларації за звітний (податковий) 2021 рік:

- для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на

загальній системі оподаткування, - протягом 40 календарних днів, що настають за

останнім календарним днем звітного (податкового) року. Останній день -

09.02.2022;

- для громадян, які відповідно до норм розділу IV ПКУ зобов’язані подавати

декларацію, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, - до 01 травня

року, що настає за звітним;

- для фізичних осіб, які декларують право на податкову знижку - по 31 грудня

включно наступного за звітним роком.

До уваги землевласників та орендарів

    Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель і земельних ділянок за 2021 рік становить: для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) - 1,0; для земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення -1,1. Забезпечити використання зазначених коефіцієнтів при обчисленні податкового зобов’язання з плати за землю (земельного податку та/або орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності) на 2022 рік.

2022 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше