Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги осіб з інвалідністю, які потребують протезно-ортопедичних виробів.

Оголошення
27.04.2023

До уваги осіб з інвалідністю, які потребують протезно-ортопедичних виробів.  

08 травня 2023 року в місті Вознесенськ за адресою вул. Шмідта, 9, о 10.00  будуть працювати представники та лікарі-протезисти ТОВ « Форвард-Орто ». Для отримання направлення на безкоштовне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації або виплати компенсації від Миколаївського обласного відділення фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа або законний представник подають до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, виконавчих органів сільських, селищних рад, або до центрів надання адміністративних послуг заяву про забезпечення засобом реабілітації (виплату компенсації)  за формою, затвердженою  Мінсоцполітики та документи:

  • паспорт громадянина України (документ, що посвідчує особу), або свідоцтво про народження (для дітей віком до 14 років);

-        для осіб, паспорти (ID-картки) громадян України яких не містять відомостей про реєстрацію місця проживання, в тому числі для дітей з 14 років, паспорт громадянина України та довідку про реєстрацію місця проживання (Додаток 13);-        довідка внутрішньо переміщеної особи ;-        ідентифікаційний код;-        посвідчення яке підтверджує право особи на пільгу ( для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю);-        висновок МСЕК про встановлення інвалідності -  для осіб з інвалідністю,   медичний висновок - для дітей з інвалідністю;-        ІПР (індивідуальна програма реабілітації інваліда)  - для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, оформлена відповідно до НАКАЗУ №774/2691 від 20.11.2020 р. «Перелік технічних та інших засобів реабілітації, їх класифікаційних шифрів та відповідних їм хвороб за Міжнародною статистичною класифікацією хвороб та споріднених проблем охорони здоров’я»;-        довідка ЛКК – для дітей до 18 років, оформлена відповідно до НАКАЗУ №774/2691 від 20.11.2020 р. «Перелік технічних та інших засобів реабілітації, їх класифікаційних шифрів та відповідних їм хвороб за Міжнародною статистичною класифікацією хвороб та споріднених проблем охорони здоров’я». 

Також повідомляємо, що підприємство проводить заміри, примірку та видачу протезних виробів з виїздом на дім, а також адресну доставку крісел колісних та ортопедичного взуття. Виконує гарантійний ремонт засобів реабілітації.

 За додатковою інформацією звертайтесь :

 Тетяна Віталіївна Закусілова моб. номер тел. +38(067) 601-39-13;

 Електронна пошта :mykolaiv@forward-orto.com.ua

 Офіційний сайт: forward-orto.com.ua

Управління соціального захисту населення Вознесенської районної військової адміністрації

2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше