Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги мешканців Олександрівської ОТГ, які бажають продати свої квартири!!!

Оголошення
29.07.2019

У другому півріччі 2019 року Виконавчим комітетом Олександрівської селищної ради планується придбання одно- та двокімнатної  упорядкованих, відремонтованих квартир для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

У зв’язку із цим місцева комісія Олександрівської селищної ради, яка буде вирішувати питання придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа  вивчає попит на вторинному ринку на таке житло для визначення розміру субвенції з державного бюджету, потрібної для придбання квартир та здійснює відбір житла.

Пропозиції приймаються  до 10 серпня 2019 року.

За інформацією звертатись в селищну раду.

2022 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше