Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги громадськості Олександрівської ОТГ !

Оголошення
20.11.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Олександрівської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області для розміщення виробничої бази для будівництва та обслуговування автомобільних доріг загального користування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

Детальний план території розроблений з метою визначення функціонального призначення

та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту для розміщення об’єкту будівництва.

До складу матеріалів ДПТ входять: оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення, план існуючого використання території поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схема організації руху транспорту, схема інженерних мереж та споруд та інше.

Підставою для розроблення детального плану території є розпорядження Вознесенської райдержадміністрації від 22.09.2020 № 202-р «Про надання дозволу на розробку  детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Олександрівської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області».

Замовник: Вознесенська райдержадміністрація.  

Інвестор:  ТОВ «МИКОЛАЇВТРАНСПОРТ ПЛЮС».

Розробник проєкту: ФОП Атанасов.

      З матеріалами проєкту вищезазначеної містобудівної документації та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитися в приміщенні Олександрівської селищної ради за адресою: 56530, Миколаївська обл., Вознесенський район, смт.Олександрівка, вул. Подзігуна, буд.208 – щоденно з 8.00 до 17.00 , вихідний –субота, неділя на офіційному веб-сайті Олександрівської селищної ради (http://oleksandrivskaotg.gov.ua/) та на офіційному веб - сайті Вознесенської районної державної адміністрації (http:// voznesensk@.mk.gov.ua/).

Строк ознайомлення з 20 листопада 2020 р. по 19 грудня 2020 р. включно.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій громадськості – начальник відділу земельних відносин архітектури та містобудування, житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища Олександрівської селищної ради Получанова Наталія Василівна, тел.: 80976916492.

        Громадськість в межах строку громадського обговорення має право надати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу планування  державного значення  із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом. Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє. Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Пропозиції та зауваження щодо проєкту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку, надавати в письмовому вигляді за вищевказаною адресою або на електрону скриньку: osr-mk@ukr.net.

  Строк подання пропозицій та зауважень з 20 листопада 2020 року до 19 грудня 2020 року включно.

  Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проєкті зазначеного детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться   21 грудня 2020 року о 10:00 в адміністративній будівлі  Олександрівської селищної ради за адресою: 56530, Миколаївська обл., Вознесенський район, смт.Олександрівка, вул. Подзігуна, буд.208

https://oleksandrivskaotg.gov.ua/useful-info/dovidomagrom

2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше