Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги внутрішньо переміщених осіб

Оголошення
30.08.2023

З метою участі у реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції, при Вознесенській районній військовій адміністрації утворюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб.

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є адміністративно-територіальна одиниця в межах Вознесенського району, яка є адресою останнього задекларованого/зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, в тому числі які є представниками суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи та бажають брати участь у діяльності Ради.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до управління   соціального захисту населення Вознесенської районної військової адміністрації внутрішньо переміщеними особами документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:

  • заяви у довільній формі;

- документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;

  • документа про освіту (за наявності);

- мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

- відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

- довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості).

Документи щодо включення осіб до складу Ради подаються до управління соціального захисту населення Вознесенської районної військової адміністрації за адресою: вул.Центральна, 27, м.Вознесенськ, Миколаївська обл., 56500, тел.(05134)3-21-68, е-mail: voznr@dszn.mk.gov.ua,  в термін до 12 вересня 2023 року.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради, які оцінюються, є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проєктів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого внеску в реалізацію мети та завдань Ради.

Вознесенська районна військова адміністрація

2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше