Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага!!! Оголошення про початок прийому пропозицій від населення щодо Схеми планування Олександрівської селищної ради (Олександрівська ОТГ)

Оголошення
20.07.2020

Увага!!!

Оголошення про початок прийому пропозицій від населення щодо Схеми планування  Олександрівської селищної ради (Олександрівська ОТГ)

Олександрівська селищна рада розпочинає розробку Схеми планування  Олександрівської селищної ради (Олександрівська ОТГ), згідно прийнятого рішення сесії №2 від 10 липня 2020 року. В зв’язку з цим звертаємося до підприємців, сільгоспвиробників, населення з проханням надати пропозиції щодо перспективного використання території та можливого розміщення (будівництва, реконструкції) об’єктів. Ці дані потрібні для внесення в схему просторового планування території   Олександрівської ОТГ та в подальшому використанню території на законних підставах. Пропозиції приймаються до 20 серпня 2020 року за адресою: адмінбудинок Олександрівської селищної ради, смт Олександрівка, вул. Подзігуна генерала, 208 або на електрону адресу osr­_mk@ukr.net.

Схема планування розробляється  Державним підприємством «Український науково-дослідний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД» за фінансування програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», яку реалізує «Глобал Комьюнітіз».

2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше