Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги пенсійників!

Оголошення
12.08.2020

Керівникам

об’єднаних територіальних громад

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївські області просить  розмістити наступну інформацію на офіційних сайтахОТГ

ПЕРЕЛІК СПОСОБІВ КОМУНІКАЦІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Щоб спілкування з фахівцями Фонду області для відвідувачів проходило максимально безпечно, зручно і водночас результативно, пропонуємо такі варіанти комунікації з пенсійниками:

Зателефонувати на “гарячі лінії”: https://www.pfu.gov.ua/mk/151842-perelik-telefoniv-garyachyh-linij-i-telefon-doviry-yaki-pratsyuyut-v-golovnomu-upravlinni-pensijnogo-fondu-ukrayiny-v-mykolayivskij-oblasti/.Фахівці нададуть кваліфіковані відповіді на всі Ваші питання, ознайомлять із сучасними пенсійними сервісами, нададуть консультації щодо реєстрації на вебпорталі Пенсійного фонду України.

Надіслатизверненнянаадресу: 54020 м. Миколаїв, вул. Морехідна, буд. 1, або на електронну адресу: post@mk.pfu.gov.ua

Отримуватипенсійніпослуги на вебпорталіПенсійного фонду: https://portal.pfu.gov.ua/

Дізнаватися про останніновини у сферіпенсійногозабезпечення, підписавшись на сторінкуПенсійного фонду Миколаївщини у facebook: https://www.facebook.com/pfumk, twitter: https://twitter.com/r0111345373або на сайті: https://www.pfu.gov.ua/mk/,а також на каналі в YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCiGfA0IC4tRXzrjUp66QYEQ .

Обираючи безпечні (дистанційні) канали взаємодії з Пенсійним фондом Миколаївщини, Ви зможете отримати кваліфіковану допомогу з пенсійних питань, так само, як і при особистому візиті до установ Фонду.

З повагою

начальник Головного управління                         Олена СИЧУГОВА

Валентина Боденко44 14 40

 

2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше