ОЛЕКСАНДРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Миколаївська область, Вознесенський район

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області інформує

Дата: 25.06.2024 16:35
Кількість переглядів: 28

Фото без опису

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області інформує

 

Згідно з  постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2023 № 1395 «Про реалізацію експериментального проекту з удосконалення порядку взяття на облік ветеранів війни і надання їм пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу» на Пенсійний фонд України покладені повноваження щодо прийняття та опрацювання спрощеної заяви від ветерана війни або одного із членів його сім’ї, а також прийняття рішення; збирання, систематизацію і зберігання отриманої за результатами експерименту інформації; внесення інформації про осіб зі складу домогосподарства та членів сімей осіб, зібраної Пенсійним фондом України в процесі реалізації експериментального проекту, та інформації про нараховані та виплачені пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, до Реєстру осіб, які мають право на пільги.

Для реалізації покладених завдань Пенсійним фондом України розширено функціонал кабінету надавача житлово-комунальних послуг вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Зокрема, в частині реалізації подання відомостей про ціни/тарифи/внески за послуги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2023 № 1201 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 і від 13 червня 2023 р. № 601», а саме:

  • можливість ручного вводу даних надавачами житлово-комунальних послуг, управліннями, об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків;
  • можливість завантаження даних надавачами послуг;
  • можливість збереження файлу, що сформований надавачем послуги;
  • можливість підписання відомостей за допомогою електронного підпису надавачів послуг та подача їх до ПФУ на збереження.

 

 

 

Зазначені функції доступні для користувача, який авторизувався на Порталі ПФУ за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) як надавач житлово-комунальних послуг, в розділі «Відомості про тарифи».

 

 

З повагою

начальник Головного управління                                     Олена СИЧУГОВА

 

Наталія Бойко (0512) 44 14 40

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь