Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Створення Агенції місцевого економічного розвитку (АМЕР) Олександрівської ОТГ.

photo2

Детальніше про проект

Назва підприємства- Агенція місцевого економічного розвитку Олександрівської ОТГ, організаційно- правова форма роботи- окрема юридична особа комунальна установа. Засновник- Олександрівська селищна рада. Адреса АМЕР- Миколаївська область, Вознесенський район, село Трикрати, майдан Незалежності,54.

Суть діяльності- сприяти знаходженню джерел коштів для всебічного економічного розвитку (ЕР)

Створення інструментарію для отримання необхідного фінансування на розвиток територій на певних умовах від підприємців, грантів внутрішніх та міжнародних донорів, коштів місцевого бюджету, які розподіляються на конкурсній основі, - непросте завдання, з яким стикаються новостворені ОТГ. Світовий досвід показує, що найкраще з цими завданнями справляються АМЕР(Агенція місцевого економічного розвитку). Актуальність створення АМЕР таким чином обумовлена: - наявністю проблем місцевого розвитку, які мають тенденцію до загострення, відсутністю ефективних програм управління місцевим розвитком, дефіцитом коштів і патерналізмом населення;- управлінням процесами в ручному режимі, що передбачає подолання постійних авралів, і супутнім такому процесу низькою якістю рішень та результатів.       

Мета роботи АМЕР 

Створення сприятлиивих умов та середовища для нових піприємців, готувати і випускати успішні підприємства, що є фінансово життєздатні й автономні , у тому числі у сфері туризму.           

Принципи роботи АМЕР 

Участь кожного, навчання і розвиток, інтеграція, партнерство, відповідальність.

Послуги, які надаватиме АМЕР

1. Консультаційні-надання фахових та практичних консультацій для ФОП(допомога при реєстрації, допомога з питань економічної діяльності, розробка бізнес-планів, консультації щодо підбору кадрів, щодо правоустановчих документів, реєстрації у відповідних органах, щодо брання оподаткування, укладення договорів)     

2.Бухгалтерські -надання консультацій з питань законодавства, бухгалтерського обліку, організація ведення бухгалтерського обліку, формування та здачабухгалтерської звітності.

3.Інфомаційні - розробка реклами, розміщення інформації про діяльність ФОПів на сайті АМЕР, пошук необхідної інформації в мережі інтернет, допомога та організація піар-заходів

4.Адміністративні і технічні - копіювання, друк і т.д., надання приміщення в оренду (тренінговий зал)

5.Навчальні - організація тренінгів, груглих столів, стажування

6.Послуги у сфері туризму - організація  ярмарок, форумів, екскурсій, майстер-класів.                                                         

Ключові етапи (віхи)

Ключові етапи бізнес-плану

Титульна інформація: назва підприємства, організаційно-правова форма, адреса, суть діяльностіджерела коштів.

Вступна частина: лаконічний підсумок усьго документу.

Аналіз стану галузі

Виробництво продукції чи надання послуг: характеристика продукції, інфраструктура, фахівці.

Стратегія маркетингу продукції чи послуг: аналіз ринку, динаміка попиту, ціна на продукцію.

Організаційний план: форма власності та тип підприємства, організаційна структура та система управління.

Оцінка ризиків та їх страхування

Фінансовий план: фінансовий план доходів та витрат у перспективі на 5 років

 

На мапі

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше