Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

КП "Орбіта"

photo

Опис

Комунальне підприємство «Орбіта» було засноване 2003 року та знаходиться в смт. Олександрівка на вул. Генерала Подзігуна 135. Вид діяльності – водопостачання та вивезення твердих побутових відходів.

Підприємство отримало Дозвіл на спеціальне водокористування в 2016 році (дійсний до 2021) і Ліцензію на централізоване водопостачання в 2014 році (дійсна до 2019) від Миколаївської обласної державної адміністрації.

Приблизно 5-7 км мереж на балансі КП «Орбіта» були замінені на нові. Матеріал старих труб: чавун і азбест. Останній створює безпосередню загрозу здоров’ю населення. Також були встановлені регулятори тиску (перепад висот 37 м), але це не принесло очікуваного результату. Є намір розділити водогін на три частини.

 

Всі дошкільні та шкільні освітні заклади підключені до систем централізованого водопостачання. Один садочок підключений до системи централізованого водовідведення, всі інші заклади освіти користуються септиками (вигрібні ями).

Медичні заклади (лікарня), заклади культури (Будинок Культури) і заклади надання соціальних послуг також підключені до системи централізованого водопостачання і користуються септиками.

На даний момент на підприємстві працюють 11 фахівців. 

Основні пріоритети: заміна водоводу та будівництво РЧВ.

Види послуг: водопостачання та водовідведення.

Тарифи, затверджені рішенням №07 від 07.03.2018 року Виконавчим комітетом Олександрівської селищної ради з 01.04.2018 року:

 

№пп

 

         Види  послуг

 

     

 

 

 

Населення

     грн./міс.

Бюджетні організації

       грн.

Інші

 грн.

1  

Водопостачання

       Вартість      1  м.  куб. 

 

  

18,91

23,64

28,36

2

Водовідведення

15,13

18,92

 22,70  

 

3

Вивезення твердих побутових відходів  

 

15.50 – з однієї людини

92,28

103,35

Діючі заборони та обов'язки:

1.Заборонити мешканцям Олександрівської селищної ради (смт Олександрівка, села Трикратне, Трикрати) використовувати питну воду для поливу с/г культур і насаджень на присадибних ділянках, в теплицях, парниках та ін. в період з 01.06 по 31.10.

2.Громадяни, які порушуватимуть дане рішення, будуть притягнені до відповідальності та позбавлятимуться права користування питною водою.

3.Абоненти, у яких встановлено лічильники питної води за 1 куб.м тариф буде становитиме в пятикратному розмірі від діючого тарифу, за кількість води, яка буде використана поверх норми на 1 чол. (санітарна норма для населення становить 2,4 куб.м та одну людину)

4.У разі використання води абонентами, у яких не встановлено лічильники питної води, обєм використаної води буде розраховуватись згідно з пп 3.3 та 3.4 Правил користування системами централізованого комунального водопостачання в населених пунктах України- за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу (Тобто- 0.02 л/сек., 1.2 л/хв, 72 л/год,      1.728  м куб/добу, 51.69м.куб/місяць.

 

 

Файли

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше