Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Получанова Наталія Василівна

Головний спеціаліст з земельних питань Олександрівської селищної ради

Освіта

Повна вища- "Облік і аудит"

Попередня діяльність

  • ФГ "Получанов В.М.": Головний бухгалтер 2004-2007 р.р.
  • Трикратська сільська рада: Спеціаліст-землевпорядник 2008-2016р.р.
  • Олександрівська селищна рада: Спеціаліст 1 категорії з земельних питань з 2017 року
  • Олександрівська селищна рада: Головний спеціаліст з земельних питань з 2019 року

Опис повноважень

  1. Головний спеціаліст з земельних питань Виконує основні обов'язки , передбачені ст.8 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та згідно Земельного кодексу України, Закону України "Про оренду землі".
  2. Головний спеціаліст з земельних питань Приймає участь у реалізації на території селищної ради державної політики у використанні та охороні земель, проведенні земельної реформи, готує і подає до Управління Держземагенства у районі пропозиції щодо удосконалення законодавства з питань регулювання земельних відносин.
  3. Головний спеціаліст з земельних питань Здійснює підготовку проектів договорів оренди земельних ділянок на підставі рішень селищної ради.Залучається до підготовки та проведення конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для розробки експертної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться в комунальній власності.
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше