На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Новини
Проекти громади
Структура ОТГ
Документи
Підприємства, заклади та установи
Корисна інформація
Економічний профіль
Prozorro
Звернення
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до структури

Савенко Наталія Володимирівна

Начальник самостійного відділу освіти

Освіта

Повна вища, спеціальність- психологія

Попередня діяльність

 • Вознесенська гімназія №1: Лаборант кабінету біології 1994-1998р.р.
 • ЗАТ "Вікторія": Термообробник розкрійного цеху 2000-2001 р.р.
 • Вознесенська гімназія: Лаборант хімкомбінату 2001-2008р.р.
 • КДНЗ №14 "Дзвіночок": Практичний психолог 2008р.
 • Вознесенська спеціальна ЗОШ-інтернат: Вихователь 2008-2009р.р.
 • Вознесенська гімназія №1: Педагог-організатор 2009-2010 р.р.
 • Управління освіти Вознесенської міської ради: Практичний психолог 2010-2012 р.р.
 • Управління освіти Вознесенської міської ради: Завідувач міської медико-психолого-педагогічної консультації 2012-2017р.р.
 • Олександрівська селищна рада: Начальник відділу освіти з 2017 року

Опис повноважень

 1. Начальник самостійного відділу освіти 1.Здійснює керівництводіяльністю відділу освіти, розподіляє обов'язки між працівниками відділу, очолює та контролює їх роботу, забезпечує ефективне виконання покладених на відділ завдань щодо участі в реалізації політики в галузі освіти.
 2. Начальник самостійного відділу освіти 2.Видає в межах своєї компетенції накази, організовує та контролює їхнє виконання. Розпоряджається коштами відділу в межах затвердженого кошторису витрат. У встановленому порядку на договірних засадах призначає на посади та звільняє з посад працівників відділу, керівників НЗ,педагогічних працівників
 3. Начальник самостійного відділу освіти 3.Організовує, регулює та контролює своєчасний та якісний розгляд працівниками відділу звернень громадян, громадських об'єднань, підприємств, установ та організацій із питань, які стосуються діяльності відділу.
 4. Начальник самостійного відділу освіти 4.Забезпечує роботу колегії відділу освіти. Заохочує та накладає дисциплінарні стягнення на працівників апарату, керівників навчальних закладів. Очолює та бере участь у перевірці та інспектуванні закладів освіти ОТГ. Представляє до нагороди та нагороджує працівників освіти.
 5. Начальник самостійного відділу освіти 5.Здійснює загальне керівництво апаратом відділу освіти, централізованою бухгалтерією, координує роботу методичного кабінету та спеціалістів апарату з навчальними закладами. Проводить наради з керівниками освітніх закладів.
 6. Начальник самостійного відділу освіти 6.Розглядає та затверджує статути навчальних закладів, навчальні плани шкіл, тарифікацію педагогічних працівників. Здійснює особистий прийом громадян. Розглядає заяви, скарги та листи громадян особисто та через спеціалістів.
 7. Начальник самостійного відділу освіти 7.Забезпечує тісний взаємозв'язок та співпрацю відділу освіти з усіма відділами селищної ради, закладами охорони здоров'я, громадськими та правоохоронними організаціями.

Спеціалісти

Земецька Марія Валеріївна
Головний спеціаліст відділу освіти Олександрівської селищної ради
2018 © Усі права захищено
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше