На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Новини
Проекти громади
Структура ОТГ
Документи
Підприємства, заклади та установи
Корисна інформація
Економічний профіль
Prozorro
Звернення
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до структури

Вергелес Сергій Володимирович

Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності

Освіта

Повна вища, спеціальність-облік і аудит

Попередня діяльність

 • СХПК "Воронівка": Бухгалтер 1999-2001 р.р.
 • ПСП "Воронівка": Бухгалтер 2001-2004 р.р.
 • ПСП "Воронівка": Головний бухгалтер 2004-2007р.р.
 • ТОВ "Агро-Інтер": Бухгалтер 2009-2012р.р.
 • Воронівська сільська рада: Головний бухгалтер 2015-2016р.р.
 • Олександрівська селищна рада: Спеціаліст 1-ої категорії з питань обліку та планування видатків 2017-2018р.р.
 • Олександрівська селищна рада: Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності з 2018 року

Опис повноважень

 1. Начальник відділу бух. обліку та фінанс. звітності 1.Вносить в установленому законодавством порядку зміни до роспису та кошторисів по загальному та спеціальному фондах. Готує проекти розпоряджень селищного голови з бюджетно-фінансових питань. Готує доповіді та проекти рішень з бюджетно-фінансових питань.
 2. Начальник відділу бух. обліку та фінанс. звітності 2.Аналізує та надає інформацію щодо заробітної плати, обсяги видатків на оплату з нарахуванням до відповідних органів. Аналізує та надає інформацію по соціальним виплатам, про підсумки контрольно-економічної роботи, щодо отримання позичок у фінансово-кредитних установах.
 3. Начальник відділу бух. обліку та фінанс. звітності 3.Надає інформацію щодо виникнення дебіторської та кредиторської заборгованості та заходи щодо її усунення, недопущення.Веде планову та річну мережу. Надає інформацію про залучення вільних залишків коштів. Готує періодичну звітність в установлені терміни.
 4. Начальник відділу бух. обліку та фінанс. звітності 4.Виконує роботу щодо формування, ведення і зберігання бази даних економічної інформації, вносить зміни до довідкової та нормативної інформації, яка використовується під час оброблення даних. Знає, розуміє і застосовує діючі нормативні документи, що стосуються його діяльності.

Спеціалісти

Бурлак Вікторія Вікторівна
Головний бухгалтер
2018 © Усі права захищено
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше