Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Вергелес Сергій Володимирович

Начальник фінансового відділу

Освіта

Повна вища, спеціальність-облік і аудит

Попередня діяльність

 • СХПК "Воронівка": Бухгалтер 1999-2001 р.р.
 • ПСП "Воронівка": Бухгалтер 2001-2004 р.р.
 • ПСП "Воронівка": Головний бухгалтер 2004-2007р.р.
 • ТОВ "Агро-Інтер": Бухгалтер 2009-2012р.р.
 • Воронівська сільська рада: Головний бухгалтер 2015-2016р.р.
 • Олександрівська селищна рада: Спеціаліст 1-ої категорії з питань обліку та планування видатків 2017-2018р.р.
 • Олександрівська селищна рада: Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності з 2018 року
 • Олександрівська селищна рада: Начальник фінансового відділу

Опис повноважень

 1. Начальник відділу бух. обліку та фінанс. звітності 1.Вносить в установленому законодавством порядку зміни до роспису та кошторисів по загальному та спеціальному фондах. Готує проекти розпоряджень селищного голови з бюджетно-фінансових питань. Готує доповіді та проекти рішень з бюджетно-фінансових питань.
 2. Начальник відділу бух. обліку та фінанс. звітності 2.Аналізує та надає інформацію щодо заробітної плати, обсяги видатків на оплату з нарахуванням до відповідних органів. Аналізує та надає інформацію по соціальним виплатам, про підсумки контрольно-економічної роботи, щодо отримання позичок у фінансово-кредитних установах.
 3. Начальник відділу бух. обліку та фінанс. звітності 3.Надає інформацію щодо виникнення дебіторської та кредиторської заборгованості та заходи щодо її усунення, недопущення.Веде планову та річну мережу. Надає інформацію про залучення вільних залишків коштів. Готує періодичну звітність в установлені терміни.
 4. Начальник відділу бух. обліку та фінанс. звітності 4.Виконує роботу щодо формування, ведення і зберігання бази даних економічної інформації, вносить зміни до довідкової та нормативної інформації, яка використовується під час оброблення даних. Знає, розуміє і застосовує діючі нормативні документи, що стосуються його діяльності.
2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше