Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Чеботарьова Тетяна Василівна

Головний спеціаліст відділу освіти Олександрівської селищної ради

Освіта

Повна вища. Спеціальність-вчитель французької мови

Попередня діяльність

  • Олександрівська ЗОШ: Вчитель французької мови 1988-2003 р.р.
  • Олександрівська ЗОШ: Заступник директора з виховної роботи 2003-2007р.р.
  • Олександрівська ЗОШ: Вчитель французької мови 2007-2014р.р.
  • Відділ освіти Олександрівської селищної ради: Головний спеціаліст відділу освіти Олександрівської селищної ради з 2019 року

Опис повноважень

  1. Гол.спеціаліст відділу освіти Олександрівської с/р сприяє ефективному функціонуванню мережі закладів дошкільної та позашкільної освіти. Відповідає за державну атестацію закладів дошкільної та позашкільної освіти.
  2. Гол.спеціаліст відділу освіти Олександрівської с/р готує у встановленому порядку статистично – аналітичну інформацію: соціальний паспорт закладів освіти селищної ради, узагальнює інформацію щодо проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», про профілактику правопорушень та злочинності серед учнівської молоді.
  3. Гол.спеціаліт відділу освіти Олександрівської с/р координує роботу з дітьми пільгових категорій та дітьми з особливими потребами, а також питання соціального захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Координує, вивчає та узагальнює інформацію про роботу відділу освіти, надає необхідну допомогу з питань.
  4. Гол.спеціаліст відділу освіти Олександрівської с/р організовує роботу з питань забезпечення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти та працівників галузі освіти, співпрацює з органами санітарно – епідеміологічної служби з питань медичного огляду освітян.
  5. Гол.спеціаліст відділу освіти Олександрівської с/р відповідає за роботу Олександрівського ДНЗ №1 «Вербичка», Олександрівського ДНЗ №2 «Калинонька», Трикратненського ДНЗ №4 «Веселка», Воронівського ДНЗ «Дюймовочка», Трикратського ДНЗ «Пролісок», Актовського ДДЗ «Світлячок».
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше