На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Новини
Проекти громади
Структура ОТГ
Документи
Підприємства, заклади та установи
Корисна інформація
Економічний профіль
Prozorro
Звернення
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до структури

Рожко Руслана Дмитрівна

Начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету

Освіта

Повна вища, спеціальність- "Всесвітня історія"

Попередня діяльність

  • Олександрівська селищна рада : Спеціаліст 1-ої категорії з питань сім'ї та дітей 2012-2018р.р.
  • Олександрівська селищна рада : Начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету з 2018 року

Опис повноважень

  1. Начальник Служби у справах дітей Здійснює керівництво Службою, забезпечує виконання покладених на Службу завдань, визначає ступінь відповідальності її працівників. Забезпечує додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, влаштування в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї.
  2. Начальник Служби у справах дітей Забезпечує контроль за умовами утримання і виховання дітей, у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах для дітей, інших закладах соціального захисту незалежно від форми власності.Виконує функції адміністратора безпеки ЄІАС "Діти".
  3. Начальник Служби у справах дітей Забезпечує у межах своїх повноважень здійснення контролю за додержанням законодавства щодо соціального захисту дітей і запобігання вчиненню дітьми правопорушень.
  4. Начальник Служби у справах дітей Організовує і проводить разом з іншими структурними підрозділами селищної ради, кримінальною поліцією у справах дітей заходи щодо соціального захисту дітей, виявлення причин, що зумовлюють дитячу бездоглядність та безпритульність.

Адреси закріплені за округом 16

  • Село Трикратне: вул.Одеська №1-№25, Будинок енергетиків, вул. Миру №5, вул.Шевченка №1-№30, вул.Молодіжна №2-№27, вул.Київська №1-№15

Спеціалісти

Фоміних Марина Валеріївна
Головний спеціаліст Служби у справах дітей виконавчого комітету Олександрівської селищної ради
2018 © Усі права захищено
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше