Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Рожко Руслана Дмитрівна

Начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету

Освіта

Повна вища, спеціальність- "Всесвітня історія"

Попередня діяльність

  • Олександрівська селищна рада : Спеціаліст 1-ої категорії з питань сім'ї та дітей 2012-2018р.р.
  • Олександрівська селищна рада : Начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету з 2018 року

Опис повноважень

  1. Начальник Служби у справах дітей Здійснює керівництво Службою, забезпечує виконання покладених на Службу завдань, визначає ступінь відповідальності її працівників. Забезпечує додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, влаштування в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї.
  2. Начальник Служби у справах дітей Забезпечує контроль за умовами утримання і виховання дітей, у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах для дітей, інших закладах соціального захисту незалежно від форми власності.Виконує функції адміністратора безпеки ЄІАС "Діти".
  3. Начальник Служби у справах дітей Забезпечує у межах своїх повноважень здійснення контролю за додержанням законодавства щодо соціального захисту дітей і запобігання вчиненню дітьми правопорушень.
  4. Начальник Служби у справах дітей Організовує і проводить разом з іншими структурними підрозділами селищної ради, кримінальною поліцією у справах дітей заходи щодо соціального захисту дітей, виявлення причин, що зумовлюють дитячу бездоглядність та безпритульність.

Адреси закріплені за округом 16

  • Село Трикратне: вул.Одеська №1-№25, Будинок енергетиків, вул. Миру №5, вул.Шевченка №1-№30, вул.Молодіжна №2-№27, вул.Київська №1-№15
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше