Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Бутиркіна Оксана Леонідівна

Головний спеціаліст з державних закупівель

Освіта

Повна вища, спеціальність- "Аграрний менеджмент"

Попередня діяльність

  • УПСЗН Вознесенського міськвиконкому: Бухгалтер 2002-2003 р.р.
  • Вознесенський міськрайцентр зайнятості населення: Головний спеціаліст відділу організації працевлаштування населення 2004-2011р.р.
  • Воронівська сільська рада: Головний бухгалтер 2011-2015р.р.
  • Олександрівська селищна рада: Спеціаліст з державних закупівель з 2018 року
  • Олександрівська селищна рада: Головний спеціаліст з державних закупівель з 2019 року

Опис повноважень

  1. Головний спеціаліст з державних закупівель Забезпечувати складання , затвердження та зберігання відповідних документів з питань державних публічних закупівель, визначених Законом "Про публічні закупівлі". Аналізувати виконання договорів, укладених згідно із Законом "Про публічні закупівлі".Надавати пропозиції щодо закупівель робіт і послуг.
  2. Головний спеціаліст з державних закупівель Складати тендерну документацію проведення закупівель робіт і послуг. Оприлюднювати інформацію про закупівлі через авторизовані електронні майданчики на веб-порталі Уповноваженого органу. Забезпечувати підготовку договорів за результатами публічних закупівель.
  3. Головний спеціаліст з державних закупівель Оприлюднювати річний план закупівель та зміни до нього шляхом розміщення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом 5 днів з дати їх затвердження. Покладено обов'язки спеціаліста з комунікації
2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше