На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Новини
Проекти громади
Структура ОТГ
Документи
Підприємства, заклади та установи
Корисна інформація
Економічний профіль
Prozorro
Звернення
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до структури

Бутиркіна Оксана Леонідівна

Головний спеціаліст з державних закупівель

Освіта

Повна вища, спеціальність- "Аграрний менеджмент"

Попередня діяльність

  • УПСЗН Вознесенського міськвиконкому: Бухгалтер 2002-2003 р.р.
  • Вознесенський міськрайцентр зайнятості населення: Головний спеціаліст відділу організації працевлаштування населення 2004-2011р.р.
  • Воронівська сільська рада: Головний бухгалтер 2011-2015р.р.
  • Олександрівська селищна рада: Спеціаліст з державних закупівель з 2018 року
  • Олександрівська селищна рада: Головний спеціаліст з державних закупівель з 2019 року

Опис повноважень

  1. Головний спеціаліст з державних закупівель Забезпечувати складання , затвердження та зберігання відповідних документів з питань державних публічних закупівель, визначених Законом "Про публічні закупівлі". Аналізувати виконання договорів, укладених згідно із Законом "Про публічні закупівлі".Надавати пропозиції щодо закупівель робіт і послуг.
  2. Головний спеціаліст з державних закупівель Складати тендерну документацію проведення закупівель робіт і послуг. Оприлюднювати інформацію про закупівлі через авторизовані електронні майданчики на веб-порталі Уповноваженого органу. Забезпечувати підготовку договорів за результатами публічних закупівель.
  3. Головний спеціаліст з державних закупівель Оприлюднювати річний план закупівель та зміни до нього шляхом розміщення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом 5 днів з дати їх затвердження. Покладено обов'язки спеціаліста з комунікації
2018 © Усі права захищено
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше