Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Секкер Роман Анатолійович

Перший заступник селищного голови Олександрівської селищної ради

Освіта

Повна вища. Спеціальність-екологічна безпека.Кваліфікація- інженер з техногенно-екологічної безпеки

Попередня діяльність

  • Олександрівська селищна рада: Інспектор з ОНПС та благоустрою Олександрівської селищної ради 2017-2019 р.р.
  • Олександрівська селищна рада: Державний реєстратор юридичних осіб, ФОП та громадського формування відділу "ЦНАП" Олександрівської селищної ради 2019-2020 р.р.
  • Олександрівська селищна рада: Перший заступник селищного голови Олександрівської селищної ради з 2020 року

Опис повноважень

  1. 1-й заст. селищ. голови Олександрівської сел.ради Діє відповідно до Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", Регламенту роботи селищної ради, інших нормативних актів, що стосуються діяльності ради.
  2. 1-й заст. селищ. голови Олександрівської сел.ради На виконання розпоряджень та доручень голови селищної ради здійснює загальне керівництво виконавчим апаратом ради, контролює дотримання апаратом Конституції України "Про місцеве самоврядування",Регламенту роботи селищної ради, інших нормативних актів, що стосуються діяльності ради.
  3. 1-й заст. селищ. голови Олександрівської сел.ради Опрацьовує доручену головою селищної ради кореспонденцію, заяви, листи, скарги, організовує та контролює їх розгляд, веде особистий прийом громадян.
  4. 1-й заст. селищ. голови Олександрівської сел.ради Бере участь у підготовці і внесення на розгляд ради перспективного плану(програми)селищної ради, проектів програми соціально-економічного розвитку, цільових програм з інших питань.
  5. 1-й заст. селищ. голови Олександрівської сел.ради Очолює конкурсну і атестаційну комісії, проводить їх засідання по мірі необхідності. Координує роботу відділів селищної ради. Займається підбором кадрів, вносить пропозиції голові ради з кадрових питань та по формуванню резерву.
  6. 1-й заст. селищ. голови Олександрівської сел.ради За дорученням голови створює робочі групи та комісії для вивчення питань і підготовки пропозицій з проблем, що підлягають розгляду.Виконує організаційні питання з культурно-масових та спортивних заходів. За дорученням селищного голови координує роботу відділу освіти.
2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше